Меблі для садочків

       столи

      стільці, лавки

      ліжка

      диванчики дитячі

       шафи

       стіночки

       ігрові набори

       вішалки

      стенди:

          меню

          "Для Вас, батьки!"

           підставки для дитячих 

             робіт

           інформаційні та

             методичні стенди

           куточки природи

           державна символіка

       супутні товари

Меблі для навчання

       для учбових класів

       кабінети хімії, фізики

       дошки аудиторні

       меблі для їдалень

       меблі в актовий зал

       меблі для учительских

       меблі для гуртожитків

       меблі для бібліотек

      стенди:

          державна символіка

          візитки школи

           класні куточки та

             "Права дитини"

           інформаційні стенди та

             плакати

          оформлення кабінетів

          декорації для свят

Корпусні меблі, стільці та крісла

       меблі "Економ"

       столи письмові

       столи комп'ютерні

       шафи

       стінки

       стільці офісні

       стільці дерев'яні

       крісла

       м'які меблі

Дитячі ігрові майданчики та спортивне обладнання

     інвентар для спортзалів

     м'яке ігрове обладнання

     ігрові майданчики

     спортивні майданчики

Меблі для дому

       столи комп'ютерні

       кухні

       спальні

       шафи-купе

       вітальні

       тумби під ТВ

       меблі для дитячих кімнат

Вікна, двері

       вікна

       двері

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переваги й недоліки матеріалів для офісних меблів
 

   Напевно ви зустрічались з наступною проблемою: при виборі офісних меблів вам важливо знати, з чого виготовлені шафа, або, наприклад, стілець. Продавці меблів для офісу Вам, звичайно, дадуть відповідь. А от довідатися, у чому переваги й недоліки того або іншого матеріалу або технології обробки - буде складніше. Особливо неохоче в магазинах розповідають про недоліки. Щоб бути теоретично підкованими в області матеріалів і технологій меблевого виробництва, - прочитайте дану статтю.
 

ДСП (деревинно-стружкова плита)
 

    ДСП виготовляється з деревного пилу і стружок, просочених єднальною речовиною, а саме - формальдегідними смолами. Це найпоширеніший матеріал для корпусних меблів, оформлення інтер'єрів, будівництва (дахи, перегородки й т.п.).
    Плюси: водостійкість, міцність, легкість в обробці. ДСП добре "тримає" цвяхи й шурупи, що скріплюють конструкцію. Ще одна перевага ДСП - має низьку ціну. Саме тому ДСП - самий широко використовуваний матеріал для меблів економ-класу; більші частини офісних меблів виробляються саме із ДСП.
    Мінуси: наявність тих самих формальдегідних смол, які скріплюють частки дерева. Справа в тому, що ДСП виділяє в повітря певну кількість формальдегіду - не самий корисний продукт, треба відмітити. Але не так все страшно. Існує два види ДСП: Е1 і Е2. Е1 відрізняється більшою екологічною чистотою, показник емісії формальдегіду в неї помітно нижче. А от Е2 забороняється використати у виробництві дитячих меблів: робіть висновки. Самими екологічними вважаються ДСП австрійського й німецького виробництва. ДСП - дуже твердий матеріал, що не допускає тонкої обробки (глибоке фрезерування, усілякі фігурні деталі).
 

ДСП ламінована
 

    Ця ДСП облицьована плівкою на основі термореактивних полімерів (паперово-смоляними плівками). Як виготовляється плівка? Спочатку вона виглядає як звичайний папір. Найвідоміший виробник такого паперу - Interprint; існує величезна кількість відтінків і фактур паперу, так що на одноманітний зовнішній вигляд ламінованої ДСП скаржитися не доводиться.
Після просочення меламіновою смолою папір стає твердим й тендітним; потім за допомогою пресування плівка "намертво" з'єднується з поверхнею ДСП.
    Плюси: різноманіття кольорів і фактур, імітація фактури натуральної деревини, стійкість до всілякого механічним ушкодженням, стійкість до термічного впливу (простіше говорячи - до гарячих кавників і сковорідок).
    Мінуси: той же, що й у ДСП: неможливість тонкої обробки.
 

МДФ (MDF)


   Це плита, що робиться з дуже дрібних деревних опилок. Різниця між стружкою для ДСП і для МДФ - як між продуктами, які пропущені через м'ясорубку, і продуктами, здрібненими міксером. Частки дерева скріплюються лігніном і парафіном, так що МДФ - дуже екологічний матеріал. МДФ стрімко набирає популярність у Європі (якщо зростання виробництва ДСП становить 2%, тo зростання виробництва МДФ - цілих 25%).
   Плюси: МДФ - як було сказано вище - екологічно чистий матеріал. МДФ досить м'який і піддається самій тонкій обробці, тому це улюблений фасадний матеріал сучасних дизайнерів. Різьблені шафки кухонь, витончені спинки ліжок - все це МДФ. МДФ має всі переваги дерева, але коштує набагато дешевше, та й слугує довше.
    Мінуси: єдиний – порівняно висока ціна.
 

ДВП (деревинно-волокниста плита)


    Знайома всім тим, хто хоч раз відсував шафи від стін. Це знайомий усім нам оргаліт. Задні стінки більшості шаф, днища висувних ящиків, ці шорсткі на дотик аркуші і є ДВП. (У найдорожчих меблів замість ДВП використається фанера, але по експлуатаційних властивостях вона ненабагато краща). Як і МДФ, ДВП виготовляється зі спресованого деревинного пилу - але у випадку із ДВП часточки дерева роспарені, плита робиться способом мокрого пресування.
   Зазвичай одна сторона ДВП є шороховатою, а іншу покривають плівкою (ламінують або каширують).
    Плюси: низька ціна при високій довговічності.
   Мінуси: невеликий спектр використання. Звичайно, повний комплект меблів із ДВП не зробиш, але при цьому "на своєму полі" ДВП практично нічим неможливо замінити.

 

на головну

Доставка:

Акції та знижки:

Виставкова зала:

Статті:

 

Оформлення кабінету "Української мови та літератури"
 

   Оформлення групової кімнати в дошкільному закладі для кожного вихователя і батьків стає не просто обов'язком, але і... Далі...

 

Оформлення ігрової зони в дошкільному закладі
 

   Оформлення групової кімнати в дошкільному закладі для кожного вихователя і батьків стає не просто обов'язком, але і... Далі...

 

Що потрібно знати при виборі шкільних меблів
 

   При виборі шкільних меблів, на відміну від придбання побутових чи офісних, необхідно врахову-вати деякі особливості... Далі...
 

Про стандарти на розміри шкільних меблів
 

  Використання шкільних меблів, що відповідає санітарно - гігієнічним вимогам, має велике значення для забезпечення тривалої праце-здатності... Далі...
 

Розміщення шкільних меблів


  Між рядами столів (парт) і стінами навчального приміщення дотри-муються наступні встановлені відстані... Далі...
 

В офісі, як у будинку


  Більшу частину часу спів-робітники проводять на робочому місці, тому офісні меблі повинні відповідати... Далі...
 

Переваги й недоліки матеріалів для офісних меблів


   Напевно ви зіштовхувалися з наступною проблемою: при виборі офісних меблів вам важливо знати... Далі...