Гарантія та сертифікація

 

На всі меблі існує гарантійний термін 12 місяців.

 

        Документом, що підтверджує придбання меблів, є видаткова накладна. Гарантійний термін починається з моменту отримання продукції і дати підписання накладної (декларації).

        Гарантія дійсна при належному використанні меблів.

 

Меблі, які пропонує група компаній СВІТ МЕБЛІВ, має всі необхідні документи, що регламентують продаж дитячих і шкільних меблів.

 

1) Свідоцтво про визнання відповідності педагогічним вимогам

2) Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

3) Сертифікат відповідності

4) Сертифікат ДСТУ ISO 14001 діє до: 2015 «Системи управління якістю. Вимоги та настанови щодо застосовування »

5) Сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO 9001: 2008, IDT)

6) Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи на матеріали.

 

1234567

 

        Виробництво меблів відповідальний і трудомісткий процес. Якість одна з важливих статей. Абсолютно невигідно випускати застарілі моделі або вироби, що мають недоліки. Іноді це може привести і до збитків компанії. Саме тому основною оцінкою діяльності меблевого підприємства і є якість меблів. Якість, як і безпеку, може підтвердити сертифікація меблів, яка грунтується на вимогах нормативно-технічної документації, яка діє в даний момент. Обов'язковій сертифікації підлягють дитячі, учнівські, підліткові і меблі для дитячих садків. Меблі для дитячих навчальних закладів різного рівня повинні відповідати ГОСТ ам. При цьому варто враховувати і той факт, що і сам покупець став більш вимогливим до товарів, які він купує. Меблі виготовлені ​​«На замовлення», на вимогу замовника та за його ескізами не підлягають обов'язковій сертифікації, а ось матеріали - обов'язково.

      Продукція групи компаній Світ Меблів має всі необхідні документи, що підтверджують якість і безпеку використання в школах, садочках та інших дитячих установах. Всі меблі виготовлені з ДСП класу Е1. Меблі ергономічна, з закругленими кутами, все торці обклеєні протиударною кромкою.

     Щоб бути впевненим у якості меблів, в тому, що вони відповідають всім нормам пожежної, електричної, механічної, хімічної і санітарно-гігієнічної безпеки, необхідно переконатися в тому, що продукція тієї чи іншої меблевої фірми має відповідний сертифікат. Звичайно ж, для багатьох при виборі будь-яких меблів, на першому плані, часто, виявляються особисті переваги, враховуються особливості інтер'єру приміщення, поради та роз'яснення продавців-консультантів. Однак, якщо покупець все-таки хоче зробити акцент на якості товару, що купується, найкраще вимагати сертифікати якості та екологічної безпеки.  Продукція навіть перевірених виробників повинна не тільки виглядати якісно, ​​це повинно підтверджуватися і документально. У свою чергу, компанії, що займаються виготовленням меблів, повинні нести повну відповідальність за свій товар і в будь-який момент надати необхідні сертифікати відповідності.