Нова українська школа

Нова українська школа
Сортування: orderby

Нова українська школа – це проект, який передбачає створення такого навчального закладу, де учні будуть відчувати себе комфортно, їм буде приємно навчатися та не тільки отримувати знання, а й застосовувати їх на практиці, в житті. Одним з необхідних атрибутів, для реалізації такого проекту, є сучасні меблі для НУШ, які поступово витісняють з шкільних класів застарілі і громіздкі парти, стільці, шафи. Це меблі, що відрізняються стильним дизайном, дозволяють оформити шкільні аудиторії, з урахуванням потреб учнів.

Наша компанія «СвітМеблів» співпрацює з найкращими виробниками меблів для дошкільних та шкільних навчальних закладів, які виробляються з дотриманням обов’язкових норм та вимог. В нашому інтернет - магазині представлений широкий асортимент продукції, серед якої меблі для нової української школи, завдяки яким можна не тільки ефективно оформити робоче місце учнів та вчителів, а й забезпечити максимальний комфорт під час навчального процесу. До особливостей меблів відносяться:

  1. Естетичність, стильний дизайн.
  2. Багатофункціональність.
  3. Екологічність.
  4. Практичність.
  5. Безпечність.
  6. Зручність.

Крім численних переваг, вся продукція відповідає санітарно – гігієнічним нормам, а її висока якість підтверджена спеціальними сертифікатами. Виготовляються меблі з екологічно чистих матеріалів, які не містять в складі шкідливих для здоров'я, речовин. При розробці моделей виробниками враховуються анатомічні особливості дітей різного віку. За вигідними цінами купити продукцію можуть клієнти з усіх регіонів України.