Статті

Що потрібно знати при виборі шкільних меблів

При виборі шкільних меблів, на відміну від придбання побутових чи офісних, необхідно враховувати деякі особливості. Не досить того подобається вона Вам зовні чи ні. Практично всі параметри шкільних меблів обмежені вимогами Держспоживстандарту та санітарно-епідеміологічною службою України. З одного боку це обмежує можливості конструкторів та дизайнерів, з іншого боку - це гарантія здоров'я та безпеки дітей.

Оформлення кабінету «Української мови та літератури»

Створення оптимальних умов для навчально – виховного процесу напряму залежить від матеріально-технічного забезпечення кабінетів, зокрема шкільними меблями (комплекти учнівські, парти, стільці), обладнання, інформаційних та методичних стендів, устаткування та засобів, що забезпечують безпеку життєдіяльності учнів та педагогів.

Про стандарти на розміри шкільних меблів

Використання шкільних меблів, що відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, має велике значення для забезпечення тривалої працездатності, правильного фізичного розвитку, профілактики порушення постави й зору у школярів. 

    У процесі навчальних занять організм учня отримує статичне навантаження, що обумовлено необхідністю тривалий час зберігати робочу позу.

Оформлення ігрової зони в дошкільному закладі

Оформлення групової кімнати в дошкільному закладі для кожного вихователя і батьків стає не просто обов'язком, але і творчим процесом. У ньому реалізуються унікальні ідеї і досвід, часом кількох поколінь. У цій статті ми не лише опишемо, але і розмістимо різні куточки в дитячому саду в картинках. Сподіваємося  сайт нашого підприємства СВІТ МЕБЛІВ www.svitmebliv.in.ua  і ця стаття буде для вас корисною.

Розміщення шкільних меблів

   Між рядами столів (парт) і стінами навчального приміщення дотримуються наступні встановлені відстані: 

   У навчальних приміщеннях звичайної прямокутної конфігурації від зовнішньої стіни до першого ряду столів (парт) - 0,6-0,7 м; від внутрішньої стіни до третього ряду столів (парт) - 0,5-0,6 м; від задньої стіни до столів (парт) - 0.4-0,5 м; від класної дошки до перших столів (парт) - 2,4 м; між рядами - 0,6-0,8 м.