Медичне обладнання

Медичне обладнання
Сортування: orderby

Медичні меблі, обладнання для дитячих садків, школи, вищих навчальних закладів, медичних установ, а так само для медпунктів в інших організаціях і виробництві.
В асортименті нашої компанії представлені основні елементи меблів і устаткування, що застосовуються в медичних установах та закладах освіти. Медичні шафи і аптечки для зберігання медичних препаратів та інструментів, перев’язувального матеріалу різної конструкції, шафи для медичного одягу і білизни. Кушетки прості і з регульованим підголовником для огляду пацієнтів, столики інструментальні, маніпуляційні, столики для медсестри, столики приладові. Настінні і стаціонарні кварцові опромінювачі різної конструкції, ростоміри підлогові, ростоміри з вагами, ростоміри для вимірювання в положенні сидячи і стоячи. Візки для прибирання сміття і перевезення їжі, спеціальні візки внутрішньокорпусні, а так само медичні ширми на 1 -3 секцій.
Продукція компанії сертифікована і дозволена для використання в вище перерахованих закладах.
Медичне обладнання, медичні меблі від виробника відповідають стандартам якості і конструкції дозволених для використання в мед. установах та закладах освіти.
Оновлюється і розширюється асортимент.

Сьогоднішня медицина виходить на новий рівень, що значно покращилася за останнє десятиліття. Багато в чому перехід лікування на більш високий рівень обумовлений високою якістю і великими можливостями медичного обладнання.
Особливе значення для оздоровлення дітей та профілактики захворювань у навчальному закладі має застосування кварцових ламп. Широкий спектр дії цих приладів дає змогу проводити як профілактичні, так і лікувальні процедури. Медичній сестрі важливо знати показання та протипоказання до застосування, а також види та особливості застосування кварцових ламп у навчальному закладі.
УФ-випромінювання є головною причиною загибелі мікроорганізмів у повітрі. Загибель мікроорганізмів досягає 90–99%. Час, протягом якого мікроорганізми гинуть — від декількох секунд до кількох хвилин, залежить від їх виду. Спори і деякі види бактерій стійкі до впливу сонячного світла, тому витримують тривале опромінення.
Встановлення закритих бактерицидних ламп у навчальних закладах, може спричинити зниження рівня захворюваності.

Пунктом 18 Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів передбачено, що дезінфекція приміщень бактерицидними лампами проводиться за відсутності людей відповідно до інструкції. Кварцування проводиться під час денної прогулянки дітей, щоб встигнути провітрити приміщення, оскільки озон у великій кількості отруйний. Робота приладу не повинна перевищувати 30 хвилин.
Відповідно до пункту 5 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу чистота повітря забезпечується регулярним вологим прибиранням приміщень із використанням дезінфікуючих та миючих засобів, використанням усіх видів провітрювання (наскрізного, кутового, однобічного).
Також у закладах освіти кварцування приміщень проводять для профілактики вірусних захворювань в осінньо-зимовий і зимово-весняний періоди, коли підвищується рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. Враховуючи, що період імунодепресії настає після трьох-п’яти процедур УФ-опромінення, вони надаються дозовано.