Стінка для садочка

Стінка для садочка
Сортування: orderby

Стінки для дитячих садків - це важлива частина обстановки, яка допомагає дітям вчитися порядку. Після закінчення ігор в кімнаті залишається велика кількість іграшок, матеріалів і навчальних посібників, які необхідно встановити на місце. Залучаючи дітей до цієї роботи, ви розвиваєте в них почуття відповідальності і даєте ази командної роботи.

Меблі високої якості
Наш сайт надає можливість придбати стінки для дитячого садка, які відповідають технологічним і експлуатаційним нормам, що налаються державними структурами. Запропоновані товари відрізняються наступним набором характеристик:

 - Екологічно чисті і безпечні матеріали, які використовують в процесі виготовлення меблів. Вони гарантують здоров'я дітей.
 - Розміри, зручні для малюків. Оптимальна висота полиць, щоб дитина могла без праці взяти потрібну іграшку, книгу або іншу річ, встановлену на стінці.
 - Місткість. Велика кількість полиць, шафок, тумб та інших складових елементів дозволяє розташувати на них безліч корисних, потрібних і цікавих предметів.
 - Безпека. Проектуючи меблі, виробник враховує невгамовну енергію малюків, тому при її виготовленні намагаються уникати гострих кутів і виступаючих деталей. Для додаткового захисту торці оббиваються товстої пластикової кромкою, яка пом'якшить удар, якщо дитина буде необережний під час ігрової активності.
    «Світ Меблів» продає стінки в дитячий сад, які відрізняються користю і зручністю для дітей.

Все для Вас
Виставлені на сайті товари надають покупцям широкі можливості проявити фантазію. Ви можете обрати:

  - Зовнішній вигляд. Цей параметр надзвичайно важливий для дітей, тому у нас можна знайти стилізовані паровозики, машинки, кораблики, будиночки, замки та інші варіанти, які обов'язково оцінять і полюблять малюки. Їм обов'язково сподобаються моделі «Немо», «Мандрівник», «Еверест», «Сонечко» та інші цікаві варіанти.
  - Яскраві фарби. Стінка в дитячий сад - це важливий елемент інтер'єру, який незабаром почне асоціюватися у дитини з дошкільним закладом, компанією друзів, цікавими уроками та веселими іграми, тому варто віддавати перевагу кольоровий меблів. Вона привертає увагу і викликає позитивні емоції.
 -  Дизайн. Якщо узагальнити, то стінка складається з шафок і поличок, але це не означає, що вони повинні виглядати однаково. Залежно від інтер'єру приміщення, де планується встановлювати меблі, ви можете підібрати певний її вид, щоб акцентувати увагу дітей або природно вписати в навколишнє оточення. Наприклад, стінка «Лайнер» доповнить дизайн на морську тематику, «Теремок» - створить додатковий затишок, а «Казкове містечко» дозволить малюкам відчути себе героями улюбленої книги.
    У нас можна купити стінку для дитячого садка, яка стане відмінним місцем зберігання всіляких речей і прикрасою ігрової або навчальної кімнати.

 

     Для створення комфорту і затишної атмосфери в будь-якому дитячому закладі, і в садку, і в школі, використовується спеціалізована дитяча меблі. Ці меблі істотно відрізняється від офісної, домашньої або іншої комерційної меблів. Меблі в дитячому саду повинна бути красивою, зручною, практичною і безпечною. Скрізь де є діти - є велика кількість іграшок. Їх потрібно складати і розставляти по полицях. Для цього наше підприємство пропонує оригінальні і практичні стелажі стінки. Серед запропонованих виробів є просто модульні яскраві стінки, є стінки імітують інші предмети. Наприклад: дитяча стінка Кораблик, Еверест, Паровоз, Вертоліт, Сонечко.

    Меблі теж беруть участь в процесі виховання. Чим вона красивіше, тим цікавіше грати дітям. Адже набагато веселіше зібрати іграшки в трюм корабля, або завантажувати вагони іграшками перед неймовірним подорожжю на поїзді.

    Яскраві кольори надають стінкам незабутній зовнішній вигляд. Стінки забезпечена поличками, закритими дверцятами, висувними шухлядами, в які дуже зручно і швидко ховаються всі іграшки після гри. Є й відкриті полички, на які можна виставити найцікавіші іграшки. Всі краї стіночек оброблені протиударною кромкою. Кути меблів закруглені, що створює безпеку під час гри. Гра буде особливо цікавою, коли всі іграшки покладені на свої місця. І дітки привчаються до порядку.

      При розробці і виборі дизайну стінок для іграшок, враховується вік дітей і їх зростання. Стінки повинні бути порівняно невисокі, щоб дітям було зручно діставати все необхідне. Також є і високі відкриті полиці, доступ до яких є тільки у вихователів. Функціональне призначення стінок вимагає різноманітності. В одному виробі гармонійно поєднуються і висувні шухляди, і відкриті полиці, і полки закриті дверима (може навіть під замок).

    Всі меблі для дитячих садків виготовлена ​​з якісної ламінованої ДСП класу Е1 (клас допуску для виготовлення меблів для дитячих установ). Стінки легко миються, так як ламіноване ДСП - вологостійке. Всі комплектуючі та матеріали тільки екологічно чисті, що підтверджено санітарно-епідеміологічний експертизою.
   Низька вартість продукції нашого підприємства досягається шляхом складання грамотної і економічно обгрунтованою калькуляції меблів. Економний розкрій ДСП (низький відсоток відходів), оптові ціни на матеріали і комплектуючі, безвідходне виробництво, використання власного транспорту - все це дозволяє надавати клієнтам низьку ціну при збереженні дуже високої якості.
   Всі меблі виготовлені на вітчизняному підприємстві, за допомогою сучасного обладнання. Продукція сертифікована, і відповідає ГОСТам.
Поставляється меблі в розібраному вигляді, упакована для транспортування в меблевий картон. Також в упаковці знаходиться інструкція по збиранню, перелік комплектуючих і кріплення для вироби.
   Будемо раді допомогти Вам зробити вибір. Телефонуйте 050-355-77-01
    Заощадимо Ваш час і кошти.